Jeździeckie wyposażenie wnętrza

Każdy miłośnik koni czy to jeździec czy też tylko pasjonat w pewnym momencie planuje wyposażyć swoje wnętrze czymś co odzwierciedli nasze zamiłowanie do czterokopytnych przyjaciół.
Poniżej przedstawię produkty, które z pewnością zwrócą uwagę każdego odwiedzającego nasz dom czy mieszkanie a może nawet zachęcą one do zmiany wnętrza naszej stajni.

Producent Adamsbro posiada w swojej ofercie szeroki wybór poduszek, kocyków, dywaników a nawet tapet na ścianę z motywem jeździeckim w postaci koni czy podków i wszystkiego co kojarzy się z jeździectwem.
Akcesoria tego producenta bardzo ładnie wypełniają wnętrze, a oprócz ładnego wyglądu są wykonane z bardzo wysokich jakości materiałów, dzięki czemu każdy pojedynczy produkt będzie nam służył przez długie lata.

https://www.equishop.com/pl/poduszki-dekoracyjne-ozdobne-poduszki-jezdzieckie/23400-adamsbro-poduszka-dekoracyjna-jezdziecka-bridle-z-aksamitu.html
https://www.equishop.com/pl/poduszki-dekoracyjne-ozdobne-poduszki-jezdzieckie/23409-adamsbro-poduszka-dekoracyjna-jezdziecka-hunting-oblong-z-aksamitu.html


Pierwsze co chciałabym przedstawić są to poduszki, których w ofercie producenta można znaleźć do wyboru do koloru, od prostokątnych z wizerunkiem osiodłanego konia po kwadratowe z abstrakcyjnie wyglądającym koniem bądź po prostu z wędzidłem.
Poduszki są dość duże, miękkie i będą wyglądały rewelacyjnie na naszej kanapie.

https://www.equishop.com/pl/tapeta-na-sciane-tapety-z-konmi/23426-adamsbro-tapeta-jezdziecka-w-podkowy.html
https://www.equishop.com/pl/tapeta-na-sciane-tapety-z-konmi/23425-adamsbro-tapeta-jezdziecka-w-konie.html


Następnymi wartymi uwagi produktami są tapety na ścianę , które można umieścić na jednej ścianie jako element ożywiający nasze wnętrze bądź do stadniny czy ośrodka jeździeckiego, gdzie tapeta ładnie się prezentuje na tle ogłowi, siodeł czy innych akcesoriów jeździeckich.

Kolekcje produkty w ofercie tego producenta to lampy na stoliczek nocny czy w inne dogodne dla nich miejsce.
Lampy posiadają duże klosze z nóżką, która jest połączeniem wędzideł.

https://www.equishop.com/pl/wyposazenie-wnetrz/23421-adamsbro-zapach-patyczki-zapachowe.html
https://www.equishop.com/pl/lampy-i-abazury-jezdzieckie/23419-adamsbro-stojak-lampy-z-motywem-jezdzieckim-snaffle-bit-50cm-srebrna.htmlAkcesoria do wyposażenia wnętrza jeździeckiego nadają się również jako prezent dla jeźdźców czy dla każdego kto interesuje się jeździectwem, końmi czy posiada własną stajnię.