Najnowsza kolekcja Eskadron Reflexx

Niemiecki producent Eskadron wprowadził najnowszą kolekcję limitowaną – Eskadron Reflexx!
Kolekcja składa się z wyposażenia dla jeźdźca oraz konia, i doskonale nadaje się na okres przejściowy, gdy wieczory są chłodne a dni ciepłe.
Eskadron Reflexx została utrzymana w stonowanych odcieniach szarości, czerni i beli z dodatkami jasnego różu.


W kolekcji dla jeźdźca można znaleźć bluzy jeździeckie z długim rękawem, kapturem oraz wygodnymi kieszeniami, które doskonale nadają się do jazdy konnej, zapewniają dobrą cyrkulację powietrza a gdy temperatura się zmniejsza wraz z upływem czasu bluza świetnie utrzymuje ciepło. Ponadto kolekcja posiada dodatki w postaci podkolanówek jeździeckich, spiralne gumki do włosów czy tez torby jeździeckie, które nadają się jako torby na zakupy, a także na zawody jeździeckie bądź do stajni a nawet można znaleźć małą torbę do przechowywania telefonu podczas jazdy konnej.


Dodatkowo bryczesy czy też koszulki jeździeckie wykonano z bardzo wysokiej jakości materiałów, są elastyczne, oddychające oraz przyjemne dla skóry.
Całą kolekcja świetnie pasuje do codziennej jazdy konnej, ćwiczeń z koniem a nawet na wyjazdy w dłuższe tereny.

Kolekcja dla konia posiada szeroki wybór uwiązów w różnych kolorach, z karabińczykami klasycznymi oraz typu panic snap, czapraki, które zapewniają komfort dla konia w ciepłe dni a także w chłodniejsze, derki siatkowe, które doskonale nadają się do spędzania czasu na padoku do ochrony przed owadami bądź jako derka po treningowa, a jako dodatek do całego zestawu dodano nauszniki dla konia, które bardzo ładnie tworzą zestaw z całym wyposażeniem dla konia.


Koniecznie sprawdźcie najnowszą kolekcję tej firmy, która już jest dostępna w sklepie jeździeckim Equishop!